Junior- og elitekomiteen 2017

Junior- og elitekomiteen i Stavanger Golfklubb leder klubbens arbeid blant alle våre yngre grupper, inklusive elitespillere. Under her finner du navn og kontaktinformasjon. Ta kontakt med en av oss dersom du har spørsmål eller trenger informasjon!

Jan Friestad, leder
jan.friestad@lyse.net
913 45 504

Tore Mikalsen, nestleder
tore.mikalsen@conocophillips.com
901 84 990

Kjersti Jæger, styrets representant i komiteen
Kjersti@tengs-pedersen.no
959 47 322

Steinar Tønnessen
stonne-4@broadpark.no
900 42 325

Monica Arnesen
monica-arnesen@hotmail.com
932 40 324

Helge H. Helgø
helge.helgo@sr-bank.no
958 82 855

Asle Nordvik
asle.Nordvik@atea.no
926 02 095

Anne Friis-Thommassen
anne@soludyne.com
909 35 454

Katrine Eide
trinny@lyse.net
952 91 041