Servicepakker i ProShop

Nå er det ikke lenge til klubbens nye Proshop åpner i egen regi, og vi gleder oss til å kunne tilby våre medlemmer og gjester god service og de beste produktene. Håper at dere støtter oss slik at vi kan i lang fremtid ha den beste golf butikken i distriktet.

Det vil i år bli tilbudt full service på køller når det gjelder nye grip, skaft, loft og lie. Vi vil naturlig nok ha de nyeste køllene i butikken, men det er ikke alltid like lett å gi slipp på favoritt køllen, det nye er ikke alltid det beste. Ta turen innom med dine køller så kan vi gi dem en god service slik at det ikke er utstyret sin feil når ballen havner i Stokkavannet.

Custom fitting tilbyr vi og for å finne ut hvilke type køller og oppsett som er best for din sving og ditt nivå. Tiden for å kjøpe det beste og dyreste er forbi, vi i ProShopen er mest opptatt av at ditt sett er det beste for deg. 

For mer informasjon, ta kontakt med ProShop via mail eller sving innom fra og med lørdag.

 

Husk, proshop åpner 0900 lørdag 1.April

Rull til toppen

Bane
Greener
Teested
Drivingrange
Treningsområde
Simulator

Åpen
Vinter
Vinter
Åpen
Stengt
Stengt