Interessert i trening? Prøv en time hos Sats Elexia

Vi som golfklubb oppfordrer alle våre medlemmer om å holde seg i best mulig form. Dette har og stor betydning for ditt golfspill. Mange snakker om at man ikke holder ut 18 hull. Stabil og fast trening på siden av selve golfspillet kan hjelpe med akkurat dette. I den anledning har vi skaffet alle våre medlemmer en gratis prøvetime for å finne den trening som kan passe for dere. Håper mest mulig vil benytte seg av denne muligheten.

For en gratis prøvetime ta kontakt( se bildet under)

 

Scroll to Top

Bane
Greener
Teested
Drivingrange
Treningsområde
Simulator

Kommentarer 

*Åpen 🟢
Stengt 🔴
Stengt 🔴
Åpen 🟢
Stengt 🔴
Åpen 🟢

Tralle forbud og påbudt med fairway matte.

*FROSTVARSEL
Ved frost/snø vil banen holdes stengt. Dersom stengt bane vil det være befaring kl 08, kl 10, kl 12. Ved stengt bane vil din starttid i Golfbox bli slettet.