Keystone Charity Event 2026
2023: 103 000,-
2024 : 105 897,-
2025: 305 250,- ( inkl bankett )
2026: 133 472,-
Sammen med Keystone er vi nok en gang klar med Keystone Charity Event. I år samler vi inn penger for Make A Wish stiftelsen.
Turneringen ligger nå klar på vår Golfbox til påmelding.
Sett av lørdag 23.mai til golf for en god sak.
SE RESULTATER FOR 2026 NEDERST PÅ SIDEN.
Format og påmelding
Formatet spilles som en Fourball, hvor man danner et lag på 4 spillere, og beste 2 scorer per hull er tellende for laget. Dette vil være en netto konkurranse. Vi oppfordrer alle til å danne et eget lag, men det er også mulig å melde seg på individuelt. Vi vil da danne lag basert på påmeldinger.
Startavgift for turneringen er 400,- per spiller.
Litt om stiftelsen:
Vårt mål er å gi barn håp, styrke og glede i en tid hvor de trenger det mest. Gjennom samarbeid med lokalsamfunn og partnere gir vi kritisk syke barn livsforandrende opplevelser, noe som har en dyp og varig innvirkning på både barna og deres familier.
Dette kan være alt fra å reise til en drømmedestinasjon, møte en idol, eller å få en spesiell gave. Ved å oppfylle disse ønskene, prøver Make-A-Wish Norge å skape håp, styrke og glede for barna og familiene deres. Det gir dem et pusterom fra behandlinger og sykdom, og en uforglemmelig opplevelse som kan bidra til å styrke deres kampvilje og håp for fremtiden.
Make-A-Wish Norge arbeider etter nøye utvalgte verdier som preger alt vårt arbeid. Disse verdiene gjelder for alle involverte i stiftelsen – enten det er ansatte, frivillige, samarbeidspartnere eller sponsorer.
Arbeidet vårt er utelukket basert på frivillig og gratis arbeid. Våre frivillige er ryggraden i organisasjonen. Deres utrettelige innsats og medmenneskelighet gjør det mulig for oss å oppfylle barnas ønsker og skape uforglemmelige øyeblikk. Gjennom deres innsats, enten det er å samle inn penger, koordinere arrangementer eller være til stede når ønskene blir oppfylt, spiller frivillige en uvurderlig rolle i vår suksess.
les mer om stiftelsen på deres egne hjemmesider:
https://makeawish.no
Årets Partnere og bidragsytere
- Keystone
- Olivida
- Fisketorget
- ConocoPhillips
- Intersport
- Footjoy
- Sams Sandwichbar
- Tims Proshop
RESULTATER 2026
TURNERINGS VINNERE:
1.PLASS Feedt/Høie/Sande/Høie -31 PREMIE : 4 FLASKER MAGNUS CHAMPAGNE
2.PLASS Bø/Sikveland/Høien/Otto -27 PREMIE: PATAGONIA MERCH
TILLEGGSKONKURRANSER
HULL 3 (Premie Magnum Cremant flasker):
Vinner 1: Øyvind Soltvedt 1,73m
Vinner 2: Sondre Ronold 1,91m
Vinner 3: Ruben Dvergsdal 2,10m
Vinner 4: Espen Ogne 3,32m
Vinner 5: Daniel Kennedy 4,10m
HULL 5 (Premie Gavekort på Fisketorget 1500,-)
Vinner: Marius Tandrevold 1,61m
Hull 7 (Bergans sekk)
Vinner: Kristjan Kristjanson 0,53m
HULL 9 (Footjoy Chill out)
Vinner: Sondre Ronold
Hull 12 (Titleist pencil bag)
Vinner: Anders Gravdal 0, 46m
Hull 14 (Lommelykt)
Vinner: Kristjan Kristjanson
Hull 15 (Gavekort Kjerringholmen, Iddis og Sam´s
Vinner 1: Kjerringholmen. Edwin Rooyakkers 0,92m
Vinner 2: Sam´s. Ronny Ponni Einarsen 2,09m
Vinner 3: Iddis. Are Bø 3,40m
Hull 16 (Patagonia merch)
Vinner: Kjartan Kristjanson




Du må være logget inn for å legge inn en kommentar.